EKYB350ELL271MH15D
MFR.Part #
EKYB350ELL271MH15D
JLCPCB Part #
C1587029
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 15mm 270uF 3.5mm 35V 525mA@120Hz 69mΩ 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS