EKXJ161ELL681MM50S
MFR.Part #
EKXJ161ELL681MM50S
JLCPCB Part #
C5113644
Package
Plugin,D18xL51.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 160V 18mm 2.145A@120Hz 51.5mm 680uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL51.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS