ESMH800VNN392MA25S
MFR.Part #
ESMH800VNN392MA25S
JLCPCB Part #
C1604448
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25mm 35mm 3900uF 4.2A@100kHz 64mΩ@120Hz 80V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS