HHXD630ARA220MF80G
MFR.Part #
HHXD630ARA220MF80G
JLCPCB Part #
C2157869
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 105mA@120Hz 22uF 5000hrs@105℃ 6.3mm 63V 80mΩ 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS