E36D350HPN743UEA5U
MFR.Part #
E36D350HPN743UEA5U
JLCPCB Part #
C3815747
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 35V 74000uF 76.2mm 螺栓,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS