EKMQ161ELL220MJC5S
MFR.Part #
EKMQ161ELL220MJC5S
JLCPCB Part #
C5113570
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 14mm 160V 2000hrs@105℃ 22uF 5mm 92mA@120Hz ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS