ERLA221LIN132KR55M
MFR.Part #
ERLA221LIN132KR55M
JLCPCB Part #
C6244209
Package
Plugin,D30xL57.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1300uF 14.2mm 220V 3000hrs@85℃ 30mm 57.5mm 6.09A@120Hz ±10% Plugin,D30xL57.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS