EGXF201ELL560MK20S
MFR.Part #
EGXF201ELL560MK20S
JLCPCB Part #
C1598373
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 200V 20mm 3000hrs@125℃ 427mA@120Hz 56uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS