EGXF500ELL162ML30S
MFR.Part #
EGXF500ELL162ML30S
JLCPCB Part #
C5113491
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.89A@120Hz 1600uF 16mm 23mΩ@100kHz 3000hrs@125℃ 31.5mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS