EKWA421ELL330MJ30S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKWA421ELL330MJ30S
JLCPCB Part #
C5113612
Package
Plugin,D10xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 320mA@120Hz 32mm 33uF 420V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS