E36D300LPN263UCA5U
MFR.Part #
E36D300LPN263UCA5U
JLCPCB Part #
C5722960
Package
Bolt,D50.8xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 105mm 22.2mm 26000uF 30V 50.8mm Bolt,D50.8xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS