FTC303012D2R2MBCA
MFR.Part #
FTC303012D2R2MBCA
JLCPCB Part #
C53285303
Package
SMD,3x3mm
Description
2.2uH 4.8A 50mΩ 5A ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS