FNR6045S471MT
MFR.Part #
FNR6045S471MT
JLCPCB Part #
C168100
Package
SMD,6x6mm
Description
2.34Ω 470uH 480mA 560mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS