FAUL0650-100MT
MFR.Part #
FAUL0650-100MT
JLCPCB Part #
C3040370
Package
SMD,6.6x7mm
Description
10uH 4.5A 5.3A 60mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6.6x7mm Power Inductors ROHS