FAUL1340-220MT
MFR.Part #
FAUL1340-220MT
JLCPCB Part #
C5298311
Package
SMD,13.5x12.8mm
Description
22uH 4.5A 51mΩ 6A AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.8mm Power Inductors ROHS