FNR4026S470MT
Extended
- Manufacturer
- cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
- MFR.Part #
- FNR4026S470MT
- JLCPCB Part #
- C167862
- Package
- SMD,4x4mm
- Description
- 390mΩ 47uH 550mA 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS