AAPS0618M1R0H
MFR.Part #
AAPS0618M1R0H
JLCPCB Part #
C52989640
Package
SMD,7.7x6.6mm
Description
14A 17mΩ 1uH 7A AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,7.7x6.6mm Power Inductors ROHS