NR4018M100A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR4018M100A
JLCPCB Part #
C47327036
Package
SMD,4x4mm
Description
1.34A 10uH 173mΩ 870mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS