RC450M220LO13*20TH-2A1Et
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC450M220LO13*20TH-2A1Et
JLCPCB Part #
C507134
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 20mm 22uF 450V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS