RC035M101LO6.3*11TD-4A3E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC035M101LO6.3*11TD-4A3E
JLCPCB Part #
C2837924
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 2.5mm 286mA@100kHz 35V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS