RC100M680LO8*20H-8A1C
MFR.Part #
RC100M680LO8*20H-8A1C
JLCPCB Part #
C2837952
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 20mm 3.5mm 600mA@100kHz 68uF 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS