PBC025M681E160RR1B
MFR.Part #
PBC025M681E160RR1B
JLCPCB Part #
C48639180
Package
Plugin,D6.3xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm 680uF Polymer ±20% Plugin,D6.3xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS