TLVR100512KR10FC
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
TLVR100512KR10FC
JLCPCB Part #
C49437842
Package
SMD,9.7x4.7mm
Description
0.125mΩ、0.45mΩ 100nH 35A、75A 89A ±10% SMD,9.7x4.7mm Power Inductors ROHS