AAPS1060M4R7F
MFR.Part #
AAPS1060M4R7F
JLCPCB Part #
C49261533
Package
SMD,11.9x11mm
Description
10.72mΩ 14A 25A 4.7uH AEC-Q200 ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS