CD1102GM470K180T
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
CD1102GM470K180T
JLCPCB Part #
C49435335
Package
Plugin,D13xL18mm
Description
13mm 18mm 2000hrs@105℃ 400V 47uF 5mm ±20% 插件,D13xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS