FEXU1040S2R2MGS
MFR.Part #
FEXU1040S2R2MGS
JLCPCB Part #
C49232946
Package
SMD,10.2x10mm
Description
17A 2.2uH 25A 4.7mΩ Molded Inductor ±20% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS