FDCW2012-2-750TF
MFR.Part #
FDCW2012-2-750TF
JLCPCB Part #
C3029253
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 2 250mΩ 400mA 50V 75Ω@100MHz SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS