SRR1050HA-8R2Y
MFR.Part #
SRR1050HA-8R2Y
JLCPCB Part #
C5926057
Package
SMD,10.2x10mm
Description
22mΩ 4.85A 8.2uH AEC-Q200 ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS