FAUL1030-3R3MT
MFR.Part #
FAUL1030-3R3MT
JLCPCB Part #
C5298280
Package
SMD,11.5x10mm
Description
12A 16mΩ 3.3uH 9A AEC-Q200 ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS