GR108M080K30RR0VZ2FP0
MFR.Part #
GR108M080K30RR0VZ2FP0
JLCPCB Part #
C47881
Package
Plugin,D16xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 16mm 30mm 7.5mm 80V ±20% 插件,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS