KM478M035L30RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM478M035L30RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C43354
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
18mm 2000hrs@105℃ 30mm 35V 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS