KM338M025J25RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM338M025J25RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C45068
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
13mm 2000hrs@105℃ 25V 25mm 3300uF 5mm ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS