KM476M063E11RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM476M063E11RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C45673
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
1000hrs@105℃ 11mm 2.5mm 47uF 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS