KM227M160K35RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM227M160K35RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C45685
Package
Plugin
Description
160V 2000hrs@105℃ 220uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS