RCS1608F1542CS
MFR.Part #
RCS1608F1542CS
JLCPCB Part #
C4309983
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS