RC2012J683CS
MFR.Part #
RC2012J683CS
JLCPCB Part #
C4025362
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS