RC2012F9R09CS
MFR.Part #
RC2012F9R09CS
JLCPCB Part #
C4172489
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.09Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS