RC1608F1472CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC1608F1472CS
JLCPCB Part #
C4061446
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS