RM06F45R3CT
MFR.Part #
RM06F45R3CT
JLCPCB Part #
C4241511
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS