RM06F95R3CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM06F95R3CT
JLCPCB Part #
C3949091
Description
-55℃~+155℃ 100mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS