M55342H12B100KRWS
MFR.Part #
M55342H12B100KRWS
JLCPCB Part #
C4231149
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 100mW Thin Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount