RM04F45R3CT
MFR.Part #
RM04F45R3CT
JLCPCB Part #
C3940405
Description
-55℃~+155℃ 45.3Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS