RM25F5R10CT-U
MFR.Part #
RM25F5R10CT-U
JLCPCB Part #
C4177118
Description
-55℃~+155℃ 3W 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS