RC2012J6R8CS
MFR.Part #
RC2012J6R8CS
JLCPCB Part #
C4217943
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS