RK102PJ1R5CS
MFR.Part #
RK102PJ1R5CS
JLCPCB Part #
C17220285
Description
1.5Ω 2 4 62.5mW ±300ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS