RC0402F1960CS
MFR.Part #
RC0402F1960CS
JLCPCB Part #
C17265142
Description
-55℃~+125℃ 196Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS