RC2012F6R8CS
MFR.Part #
RC2012F6R8CS
JLCPCB Part #
C4027501
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS