RC2012J435CS
MFR.Part #
RC2012J435CS
JLCPCB Part #
C4209101
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS