RC2012J475CS
MFR.Part #
RC2012J475CS
JLCPCB Part #
C4128010
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS