RC1608F4222CS
MFR.Part #
RC1608F4222CS
JLCPCB Part #
C17629979
Description
-55℃~+155℃ 100mW 42.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS